GO UP

Tur Arama

Ölüdeniz Korsan Tekne Turu – Kelebekler Vadisi tekne turu Ölüdeniz’in masmavi sularında, tarihteki korsanlar gibi dünyaca ünlü kelebekler vadisi rotasına doğru siyah yelken açarak keşfetmeye ne dersiniz ? Ölüdeniz sahilinden hareket eden korsan teknemiz ilk molayı mavi mağara da vermektedir. Sırasıyla; kelebekler vadisi, nicholas adası, akvaryum koyu, soğuk su, deve plajını ziyaret ediyor.

150TL / kişi başı

12 Adalar Tekne Turu için siz konuklarımız otelinizden alınıp kısa bir minibüs yolculuğunun ardından Fethiye limanına varıyoruz. Sizleri masmavi sularda Akdeniz ile Ege’yi birleştiren Göcek adalarında tura çıkaracak olduğumuz konforlu teknemizde 12 Adalar tekne turu süresi boyunca müşterimiz değil, misafirimiz olarak ağırlıyoruz.

150TL / kişi başı

Dalyan gibi doğanın cömert davrandığı bir ilçeyi tam manası ile gezebilmeniz için, sizler için kusursuz bir tur düzenlemekteyiz. Dalyan Turu ile ilçeye dair her bir güzelliği tüm tarihi ile birlikte keşfetme imkanını elde etmiş olacaksınız.

180TL / kişi başı

Türkiye'nin el değmemiş bir yer olan Saklıkent, Muğla'nın Fethiye ilçesinde yer alan eşsiz bir konyondur. Yakın bir zaman öncesinde keşfedilmiş olan bu güzel doğa harikası pek çok kişinin görmek istediği noktalardan biridir. Bir keçi çobanı tarafından keşfedilmiş ve turizme kazandırılmış olan bölgeyi deneyimli rehberler eşliğinde Saklıkent Turu ile görebilirsiniz.

130TL / kişi başı

Fethiye Salı Pazarı en çok ziyaret edilen turistik yerlerin başında gelir. Fethiye bölgesindeki en büyük açık hava pazarlarından bir tanesi Salı günleri  Fethiye'de kurulur. Salı pazarına Fethiye’nin dört bir yanından gelen alıcı ve satıcıların oluşturduğu renkli sahneler alışveriş için sizi cezbedebilir.

100TL / kişi başı

Eşine az rastlanan özelliklere sahip olan Pamukkale, jeolojik olaylar sayesinde ortaya çıkıyor. Kaplıcalarının şifalı özelliği ile bilinen bölgede gezilmeye değer pek çok yer bulunmaktadır. Siz de keyifli bir Pamukkale Turu na katılarak bu doğa harikası güzelliği keşfedebilirsiniz.

180TL / kişi başı

Tatil planınızı yaparken birden fazla yer keşfetmek istiyorsanız tercihinizi günübirlik veya 1 gece konaklamalı Efes Pamukkale Turu paket programından yana kullanabilirsiniz. Geniş kapsamlı bir içeriğe sahip olan tur sayesinde 2 saatlik bir yolculuk sonrasında Efes'e ulaşabilir ve bölgenin sahip olduğu mistik ruhu içinizde hissetmeye başlayabilirsiniz.

180TL / kişi başı

Dalyan gibi doğanın cömert davrandığı bir ilçeyi tam manası ile gezebilmeniz için, sizler için kusursuz bir tur düzenlemekteyiz. Dalyan Turu ile ilçeye dair her bir güzelliği tüm tarihi ile birlikte keşfetme imkanını elde etmiş olacaksınız.

310TL / kişi başı

Ölüdeniz’in ışıltılı ışıklarından ayrılarak, akdeniz akşamlarında güneşin kızılla dönüşerek veda edişini izlemeye hazır mısınız? Bu veda sırasında teknemiz eşsiz adalar ve deniz manzarasıyla gün batımı turun da misafirlerimize unutulmaz bir gece yaşatır. Tatilde bütün bir yılın yorgunluğunu atacağınız Ölüdeniz Gün Batımı Turu sizleri ay ışığı altında romantik bir gece yaşatır

120TL / kişi başı

Gizli Vadi Turu doğa içerisinde sessiz ve huzurlu zaman geçirmek isteyenler için önerebileceğimiz en kapsamlı ve farklı bir turumuz arasında yer alır. Kimsenin bilmediği ve doğallığına dokunulmayan bakir bir bölgede olan  Dalaman'daki Akkaya köyünde bulunur.

180TL / kişi başı