GO UP

Yamaç Paraşütü Hakkında Merak Ettikleriniz

Uçmak için Yaş Sınırı Var mı?

Yamaç Paraşütü çift kişilik TANDEM uçuşlarında yaş sınırımız yoktur. 3 yaşından, 90 yaşına kadar uçurmuş olduğumuz yolcularımız var. Sadece küçük çocukların aile izni ile uçuş yapmalarına izin veriyoruz. Kalp, tansiyon rahatsızı veya hamile olanlara yamaç paraşütü uçuşu yapmayı önermiyoruz.

Kimler Yamaç Paraşütü yapabilir?

Her hangi bir kalp tansiyon rahatsızlığı olmayanlar ve 110 kg’ın altında olanlar yamaç paraşütü uçuşu yapabilir. Yükseklik Korkusu olanlar yamaç paraşütü yapabilir. Küçük çocuklar ailesinin izni ile uçabilir.

Hangi zamanlarda Yamaç Paraşütü yapılır?

Yılın 12 ayı şirketimiz yamaç paraşütü uçuşu hizmeti vermektedir. Havanın uygun olduğu gün ve saatte randevu alıp uçuş yapabilirsiniz. Uçuşlarımız sabah 06:00 ile akşam 18:00 arası yapılmaktadır. Aşırı rüzgarlı, yağmurlu ve yoğun bulutlu günlerde yamaç paraşütü uçuşu yapılmaz. Uçacağınız tarihte, hava durumunun uygunluğunu bizleri arayıp öğrenebilirsiniz.

Babadağ'a nasıl Ulaşım sağlıyoruz?

Yamaç paraşütü uçuş rezezvasyonunu oluşturduktan sonra, sizleri uçuş zamanından 2 saat önce otelinizden servizlerimizle alıyoruz. Eğer isterseniz işletme adresimizden Ölüdeniz’deki ofisimize kendi aracınızlada gelebilirsiniz. Ofisten servislerimize tekrar binerek pilotlar ile birlikte Babadağ’a çıkıyoruz. Ortalama Babadağ’a çıkış süremiz 20 dk’dır.

Nasıl rezervasyon alırım?

Yamaç Paraşütü uçuş rezervasyonu almak için bizlere Web sitemizdeki numaralardan ve sosyal medya hesaplarından ulaşabilirsiniz.

Uçuşa gelirken nasıl hazırlık yapmalısınız!

Ölüdeniz’de paraşüt uçuşlarımıza gelirken dikkat etmeniz gerekenler.

Güneş gözlüğü ve spor ayakkabısı ile birlikte gelmeye çalışın.

Eğer Fethiye’de paraşüt uçuşlarımıza kış aylarında katılıyorsanız, üşümemeniz için yanınızda mont veya ceketinizi bulundurun.

Uçuş saatinizden en az 15 dk önce ofisimizde olun.

Videolar

Fotoğraf ve Video

360 Derece Çekimlerin Keyfini Çıkartın

Fethiye’nin tüm güzelliği ayaklarınız altında…

Eşssiz Manzaralar ve Deneyim

Deneyimli Pilot ve Sertifikalı ürünler ile bizimle güvendesiniz

Güvenli ve Konforlu Uçuş